Pozvánka na webinář Výroba ležáků s použitím kvasnic Fermentis

Vážení sládci a slečny/paní sládkové a další pivovarští kolegové,

 

Rádi bychom Vás tímto pozvali na webinář, kde budou rozebrány informace k VÝROBĚ LEŽÁKŮ s použitím kvasnic FERMENTIS, kdy budeme probírat vybrané kmeny kvasinek (SafLager W-34/70, S-189, S-23) pro vybraný pivní styl a jak se každé projevují ve výsledném pivu a také jak s kvasnicemi můžete zacházet pro docílení požadovaného výsledku a daného typu ležáku.

 

Pro zúčastnění se webináře potřebujete pouze vlastní počítač a ideálně stabilní internetové připojení. Webináře je možné se zúčastnit také na mobilním telefonu (smartphone), vzhledem k velkému množství dat však určitě doporučujeme připojit se na místní wi-fi.

 

Datum a čas konání:  pondělí 6. prosince 2021, startujeme v 17:00 hod

Délka webináře: cca 60-90 minut

Hlavní prezentující: pan Stefan Lupprich (Zástupce Fermentis pro Západní Evropu) + Tomáš Koranda (viz přiložená pozvánka)

 

JAZYK:

ANGLICKY S PRŮBĚŽNÝM PŘEKLADEM DO ČEŠTINY

PREZENTOVANÉ SLIDY SE VŠEMI INFORMACEMI JSOU V ČEŠTINĚ (vše přímo na obrazovce)

 

DOTAZY V PRŮBĚHU PREZENTACE:

V průběhu semináře můžete vkládat do části chat přímo v prostředí webové aplikace své dotazy, které se pokusíme zodpovědět (jak čas umožní), popř. Vaše vlastní zkušenosti.

S dotazy, na které by se případně nedostalo, se neváhejte na mě obrátit i po skončení webináře.

 

CENA WEBINÁŘE: ZDARMA

 

REGISTRACE NA WEBINÁŘ: stačí se pouze zaregistrovat na webovém odkazu/linku níže (1. Given name = křestní jméno; 2. Last name = příjmení; 3. Váš email):

 

https://www.edudip.com/en/webinar/lager-beers-with-fermentis-active-dry-yeast/1715682

 

V mailu, který Vám bude po registraci automaticky odeslán na Vámi zadaný email, Vám přijde další webový odkaz/link, přes který se můžete přímo dostat to virtuální místnosti webináře v daný den a čas.

 

Pozn: pokud by se náhodou vyskytl technický problém ohledně registrace, obraťte se na mě pro řešení.

 

Samozřejmě se může stát, že naše pozvánka nedorazí všem, nejedná se o záměr, jen je možné, že nemáme všechny kontakty aktuální. Proto budeme rádi, pokud si nějakým způsobem tuto informaci předáte s blízkými pivovary, především s těmi, které daná tématika webináře může primárně zajímat.

 

Budeme se na Vás společně se Stefanem Lupprichem v pondělí těšit!

Dej Bůh štěstí!

 

Tomáš Koranda

 

RAVEN TRADING s.r.o.

Dolní hejčínská 31

779 00 Olomouc

T: +420607686785

www.raven-trading.cz